Амур-Нижньодніпровський район. Середня загальноосвітня школа № 133

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ДНУ ім. Олеся Гончара

 

 


Вступ до школи

Шановні батьки майбутніх першокласників!

З метою запобігання поширенню на території міста Дніпра коронавірусної інфекції COVID-19,

в КЗО «СЗШ №133» ДМР запроваджено гнучкий режим приймання документів

для зарахування дітей до 1-х класів з 06.04.2020р.

 

Для зарахування до школи необхідно:

 

1. Заповнити онлайн-форму за посиланням:

 

Онлайн-форма

2. На електронну пошту школи: [email protected]

скановані копії:

  • свідоцтва про народження дитини
  • заяви
  • медичної довідки (форма № 086-1/о).

3. Зареєструватися на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти».

https://school.isuo.org/

Ознайомитись з інструкцією для батьків можна тут: ІНСТРУКЦІЯ

Скачати бланк заяви

 

Переглянути зразок заяви

 

Приймання оригіналів документів для зарахування дітей до 1-х класів, визначених Порядком зарахування, буде здійснено після припинення карантину протягом місяця.

Список вулиць мікрорайону
Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №133»

        Дніпровської міської ради



ВУЛИЦІ:
1.    Алма-Атинська    2- 74
2.    Богомаза        142- 82, 123- 127, 188-а,б,в,г,д, 190- 192, 196- 204
3.    Донецьке шосе    104-110
4.    Лебедєва-Кумача 47- 101, 68- 130
5.    Мольєра        68- 142, 57- 67
6.    Онезька        9- 195
7.    Петрозаводська    1- 167, 2- 164
8.    Ризька        1- 87
9.    Спартака        61- 85, 78 - 96
10.     Трансформаторна 1- 103, 2- 94
11.    Терещенківська (Червоного Козацтва) 21-27

ПРОВУЛКИ:
1.    Алма-Атинський
2.    Крушельницької (Л.Мокієвської)   5, 7, 12, 18, 20
3.    Одеський            2 - 54, 1 - 27
4.    Петрозаводський
5.    Трансформаторний    1-74

 

Зарахувати до 1 класу:

 

Андрушко Софія 

Березовська Анастасія 

Верченко Таїсія 

Давидова Мілана 

Доманський Максим 

Дідик Олександра 

Дубовик Володимир 

Зайченко Евеліна 

Карлов Артур 

Качайло Дмитро 

Клименко Кіра 

Кобазєва Іванна 

Ковальчук Роман 

Косарєва Дар’я 

Лимар Фелікс 

Лисик Софія 

Литвиненко Анна 

Максименко Милана 

Мамренко Іван 

Манелюк Тимофій 

Мережка Артем 

Міщенко Катерина 

Мочалова Емілія 

Полинько Даніл 

Потишняк Роман 

Росінська Карина 

Самба Стівен 

Скрипник Олеся 

Счастливець Артем 

Тертишний Богдан 

Уварова Вікторія 

Чіж Назар 

Чоботько Поліна 

Шпота Артем 

Ацута Аліса 

Барабан Гліб 

Великий Іван 

Головко Поліна 

Горбик Маргарита 

Дадвані Дімітрі 

Драпалюк Денис 

Драчук Захар 

Дубовик Вероніка 

Ігнатьєвський Єгор 

Клименко Іван 

Корнієвський Гліб 

Литовченко Артем 

Маяцький Дмитро 

Меркотун Денис 

Науменко Поліна 

Наумкін Андрій 

Пелих Назар 

Петренко Іван 

Рудаков Кирило 

Сергієнко Катерина 

Стешенко Яна 

Сущенко Іван 

Ткаченко Аліна 

Токар Анастасія 

Хмель Софія 

Хобот Олександр 

Чемерис Марія 

Чорнило Олег 

Чуприна Катерина 

Чутченко Меланія 

Шаповал Марія 

Шкіль Анастасія 

Бережний Ілля 

Боровська Ксенія 

Веремієв Владислав 

Вовченко Григорій 

Воробйова Ангеліна 

Галашичев Олександр 

Гриценко Ілля 

Дворниченко Маргарита 

Доброскокін Данил 

Дуда Савелій 

Завгородній Веніамін 

Зіньковський Артем 

Іванова-Гуща Віра 

Іонов Микита 

Комаров Нікіта 

Кузнецов Олексій 

Курило Мія 

Лахно Дар’я 

Леонов Мирослав 

Мала Єва 

Нікум Макар 

Поліщук Гліб 

Полуянчик Дмитро 

Постольник Євангеліна 

Просенко Поліна 

Сидоренко Макар 

Стройко Ростислав 

Тинянко Денис 

Тонкошкур Дар’я 

Узінгер Дар’я 

Хасік Вікторія 

Цилюрик Євгеній