Підручники для школи

КЗО "СЗШ № 133" ДМР

 




Вступ до школи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні батьки майбутніх першокласників!

 

 

 

 

 

Список вулиць мікрорайону
Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №133»

        Дніпровської міської ради



ВУЛИЦІ:
1.    Алма-Атинська    2- 74
2.    Богомаза        142- 82, 123- 127, 188-а,б,в,г,д, 190- 192, 196- 204
3.    Донецьке шосе    104-110
4.    Лебедєва-Кумача 47- 101, 68- 130
5.    Мольєра        68- 142, 57- 67
6.    Онезька        9- 195
7.    Петрозаводська    1- 167, 2- 164
8.    Ризька        1- 87
9.    Спартака        61- 85, 78 - 96
10.     Трансформаторна 1- 103, 2- 94
11.    Терещенківська (Червоного Козацтва) 21-27

ПРОВУЛКИ:
1.    Алма-Атинський
2.    Крушельницької (Л.Мокієвської)   5, 7, 12, 18, 20
3.    Одеський            2 - 54, 1 - 27
4.    Петрозаводський
5.    Трансформаторний    1-74

 

Зарахувати до 1 класу:

 

Аглєєву Софію 

Андреєву Еліну 

Андреєву Поліну 

Бараника Данила 

Барановського Богдана 

Білецького Вадима 

Бобуха Микиту 

Будковського Максима 

Величко  Катерину 

Вишневецького Кирила 

Волошина Єгора 

Волошину  Анастасію 

Гаращенка Гліба 

Глухова Владислава 

Головатого Радоміра 

Гомзякова Гліба 

Гуза Ярослава 

Демченка Руслана 

Донця Андрія 

Дударя Іллю 

Дусаєва Олександра 

Жолуденко Кіру 

Заставецького Мирона 

Зіміна Іллю 

Іщенко Алісу 

Каракуцю Сергія 

Карпенко  Мілану 

Кітриша Дмитра 

Коваленка Ярослава 

Колеснікову Дарину 

Коржова Кирила 

Крикушу Вікторію 

Кулібабу Максима 

Куницького Владислава 

Лакомого Кирила 

Литвиненко  Дарину 

Лобана Олексія 

Лубенського Єгора 

Людвіка Даніїла 

Мальченко Олександру 

Наріжного  Назара 

Нечепуренка Даніїла 

Нікума Нікіту 

Ноздрачову Поліну 

Обдимка Володимира 

Огневого Тимофія 

Пелипенка Михайла 

Петрова Сергія 

Пісковця Платона 

Подобного  Артема 

Прилєпіну Марію  

Рогозу Анастасію 

Руденко Маргариту 

Руденко Тетяну 

Савватєєву Євгенію 

Савватєєву Олександру 

Санжаренка Даніїла 

Свінцова Тимофія 

Семенко Аліну 

Скоробогатого Філіпа 

Сокотила Максима 

Солодовнік Єлизавету 

Солоху Дмитра 

Сухацьку Василину 

Табачну Маргариту 

Табунець Ксенію 

Толмача Захара 

Фороса Даміра 

Хайла Кирила 

Хлібороб Діану 

Цилюрика Михайла 

Черниш Софію 

Чумак Аліну 

Чуріна  Даніла 

Шамудилова Ярослава 

Шаповал Дар'ю 

Щербину Анастасію 

Ялового  Богдана