Амур-Нижньодніпровський район. Середня загальноосвітня школа № 133

 

Вступ до школи

До уваги батьків

майбутніх першокласників!!!

Терміново!!!

 

Список учнів 1 - А класу 2018/2019 навчального року

КЛАСОВОД  Анісімова Ольга Сергіївна

№ п/п

ПІБ

1

Абатуров Гліб Андрійович

  2

Білобородов Платон Денисович

   3

Боровський Кирило Олександрович

    4

Буркова Ярослава Сергіївна

    5

Гальян Юліанна Андріївна

    6

Гординська Аделіна Володимирівна

     7

Железняк Ілана Сергіївна

    8

Зайченко Данило Сергійович

9

Зав’ялов Назар Геннадійович

        10              

Ігнатенкова Марієта Олексіївна

          11            

Качалін Олег Миколайович

            12          

Киричок Ярослав Сергійович

              13        

Константинова Марія Ігорівна

                14      

Кравчук Анастасія Андріївна

                  15    

Краснікова Віра Валеріївна

                    16  

Лисняк Ігор Сергійович

                      17

Льовин Павло Костянтинович

                       18

Мочалова Розалія Андріївна

                       19

Овсяник Дамір Дмитрович

                       20

Петровська Вікторія Станіславівна

                       21

Полушкін Ілля Миколайович

                       22

Слободян Олена Вікторівна

                       23

Ткаченко Андрій Юрійович

                       24

Царенко Богдан Сергійович

                       25

Царенко Сергій Сергійович

                       26

Чигорко Кирило Сергійович

                       27

Щетініна Ксенія Сергіївна

                       28

Савицька Ельвіра Дмитрівна

                       29

Чернета Ярослав Ігорович

 

 

Список учнів 1 - Б класу 2018/2019 навчального року

КЛАСОВОД  Мікаєлян Ірина Размиківна

№ п/п

ПІБ

1.    

Антонець Анна Андріївна

2.    

Бандурін Валентин Андрійович

3.    

Бездетна Олександра Володимирівна

4.    

Бугайов Тимофій Денисович

5.    

Власенко Нікіта Дмитрович

6.    

Гасанов Рінат Ільясович

7.    

Гончаренко Тимур Олексійович

8.    

Доманова Єлизавета Дмитрівна

9.    

Древаль Євгеній Олександрович

10.                     

Журавель Софія Володимирівна

11.                     

Кіржинов Марк Сергійович

12.                     

Коваленко Софія Олександрівна

13.                     

Коржова Олеся Максимівна

14.                     

Корнієвська Варвара Андріївна

15.                     

Кравченко Ростислав Євгенович

16.                     

Курись Анастасія Валеріївна

17.                     

Люлька Ангеліна Валентинівна

18.                     

Матвієнко Софія Сергіївна

19.                     

Міхєєва Аліса Ігорівна

20.                     

Нечипоренко Микита Сергійович

21.                     

Олійник Денис Андрійович

22.                     

Павлова Дар’я Віталіївна

23.                     

Подгайний Антон Павлович

24.                     

Роєнко Єгор Сергійович

25.                     

Рубцов Тимур Андрійович

26.                     

Саржан Міла Ігорівна

27.                     

Скеліна Діана Віталіївна

28.                     

Соколова Аніта Євгенівна

29.                     

Сподинець Вікторія Вікторівна

30.                     

Швед Анастасія Денисівна

31.                     

Шевченко Милана Сергіївна

 

Гамзіна Марія Артемівна буде зарахована при наявності всіх документів.

 

Список учнів 1 - В класу 2018/2019 навчального року

КЛАСОВОД  Гаврилова Наталія Іванівна

 

№ п/п

ПІБ

  1.  

Андреєва Дар’я Олександрівна

  1.  

Бакаєвич Михайло  Юрійович

  1.  

Богатов Михайло Михайлович

  1.  

Бондар Аніта Миколаївна

  1.  

Бугрім Денис Андрійович

  1.  

Василенко Кіра Антонівна

  1.  

Гаврилов Олексій Олександрович

  1.  

Драчук Назар Олегович

  1.  

Демідова Альона Дмитріївна

  1.  

Іваниця Аріна Олександрівна

  1.  

Ізанова Саміра Фархадівна

  1.  

Кулеба Соф’я Олександрівна

  1.  

Кущій Дмитро Сергійович

  1.  

Коваленко Тимур Максимович

  1.  

Козоріз Вікторія Олександрівна

  1.  

Компанієць Михайло Костянтинович

  1.  

Кононенко Марія Богданівна

  1.  

Лавриненко Віталій Олександрович

  1.  

Малука Владислав Станіславович

  1.  

Нікум Максим Олександрович

  1.  

Птичка Олександр Сергійович

  1.  

Прозор Діана Євгенівна

  1.  

Сінчук Катерина Олександрівна

  1.  

Сухацький Олексій Андрійович

  1.  

Толчинський Денис Олексійович

  1.  

Шафорост Михайло Іванович

  1.  

Шеремет Давід Русланович

  1.  

Якушева Кароліна Романівна

 

Качевська Анастасія Ігорівна,

Скрипніков Артем Сергійович - будуть зараховані при наявності необхідних документів.

 

 

     

    Увага!!!

    Зміни у формах медичних довідок для зарахування дітей до школи!

     

    Таким чином, дитина може бути зарахована до школи в разі надання медичних документів:

     

    ​1. Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду (форма № 086-1/о)

     

    2. Карта профілактичних щеплень (форма № 063/о)

     

     

     


    1. До навчального закладу  приймаються громадяни України (незалежно від місця проживання), іноземці, а також особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах.

    2. Всі учні здобувають загальну середню освіту відповідно до чинного законодавства на безоплатній основі.
     
     
    Для зарахування дитини до 1 класу батькам слід подати:
    - заяву на ім’я директора,

     

    - копію свідоцтва про народження дитини,

     

    - медичну картку встановленого зразка.
     
    Прийом заяв до першого класу здійснюється з 1 квітня 2018 року.

    Для першокласників у нашій школі організовано:

    - повноцінне гаряче харчування;

    - 2 кімнати для сну;

    - 2 кімнати для ігор та відпочинку:

    - окрема група подовженого дня.