Амур-Нижньодніпровський район. Середня загальноосвітня школа № 133

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ДНУ ім. Олеся Гончара

 

 


Позакласні заняття

 

Розклад факультативних занять

на 2017/2018 навчальний рік

 

№ з/п

Предмет

Клас

П.І.Б. вчителя

Кількість годин

Розклад занять

(день тижня)

Розклад занять (години)

Кабінет

1

«Я – моє здоров'я – моє життя»

Шпірно Н.М.

1

понеділок

14.20-15.05

к.30

2

1

вівторок

14.20-15.05

к.31

3

1

середа

14.20-15.05

к.31

4

1

вівторок

15.15-16.00

к.31

5

1

понеділок

15.15-16.00

к.31

6

«Математичний калейдоскоп»

Єсипенко Л.О.

1

вівторок

14.20-15.05

к.33

7

1

понеділок

14.20-15.05

к.33

8

«Синтаксис простого і простого ускладненого речення»

Байбуз К.С.

1

понеділок

15.15-16.00

к.22

9

1

вівторок

14.20-15.05

к.22

10

Д'яченко Т.В.

1

понеділок

15.15-16.00

к.43

11

«Синтаксис складного речення»

Байбуз К.С.

1

четвер

15.15-16.00

к.22

12

«Психологія особистості»

Кудальцева Г.О.

1

вівторок

15.15-16.00

к.26

13

«Історія Голокосту»

10

Іванова Т.О.

0,5

понеділок (чисел.)

14.20-15.05

к.21

14

«Історія Голокосту»

11

Бутенко О.Є.

0,5

понеділок (чисел.)

16.00-16.45

к.42

15

«Стилістика української мови»

11

Різник Л.М.

2

вівторок

14.20-15.05

к.20

четвер

14.20-15.05

16

«Методи розв'язування задач»

10

Єсипенко Л.О.

1

вівторок

15.15-16.00

к.33

 

Розклад індивідуальних занять на 2017/2018 навчальний рік

 

№ з/п

Предмет

Клас

П.І.Б. вчителя

Кількість годин

Розклад занять

(день тижня)

Розклад занять (години)

Кабінет

1

Математика

Єсипенко Л.О.

0,5

середа

(знаменник)

13.25-14.10

к.33

2

0,5

середа

(чисельник)

13.25-14.10

к.33

3

Мороз Л.В.

0,5

понеділок

(чисельник)

14.20-15.05

к.31

4

Єсипенко Л.О.

0,5

четвер

(чисельник)

14.20-15.05

к.33

5

Мороз Л.В.

0,5

понеділок

(знаменник)

14.20-15.05

к.31

6

Єсипенко Л.О.

0,5

четвер

(знаменник)

15.15-16.00

к.33

7

Каранюк О.А.

0,5

вівторок (знаменник)

15.15-16.00

к.30

8

10

Єсипенко Л.О.

1

понеділок

15.15-16.00

к.33

9

Фізика

Мурадян О.О.

0,5

середа

(чисельник)

14.20-15.05

к.24

10

0,5

середа

(знаменник)

14.20-15.05

к.24

11

10

1

понеділок

14.20-15.05

к.24

12

11

1

вівторок

15.15-16.00

к.24

13

Географія

10

Копилова Н.М.

1

четвер

15.15-16.00

к.40

 

ГРАФІК роботи гуртків на 2017/2018 н.р.

з\п

П.І.Б.

керівника гуртка

Назва гуртка

К-сть годин

День і час роботи

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

1.

 

Шурдукова Т.В.

Хореографічний гурток сучасно-спортивного танцю «Натхнення»

 

6

 

16.00-17.00

 

 

13.10-14.00

 

 

13.10-14.00

16.00-17.00

 

 

 

13.10-14.00

16.00-17.00

 

2.

Шурдукова Т.В.

 

Гурток з фітнесу

 

2

 

 

 

17.00-18.00

 

 

17.00-18.00

 

3.

Козорог А.О.

Гурток з баскетболу

2

 

15.15-16.00

 

14.20-15.05

 

 

4.

Козорог А.О.

Гурток з волейболу

4

 

16.10-16.55

17.05-17.50

 

15.15-16.00

16.00 –16.55

 

 

5.

Шульга А.Я.

Гурток

з кульової стрільби «Влучний стрілець»

 

3

 

 

 

 

 

14.20 -15.35

 

15.15-16.30

6.

Зуб Т.В.

 

Художньо - естетичний гурток «Петриківський розпис»

 

2

 

15.15-16.00

 

 

 

14.30-15.15

 

 

7.

Чубенко А.О.

Гурток з ІКТ

«Цікава інформатика»

 

2

 

 

16.00-16.45

 

 

 

15.15-16.00

 

8

Жежель В.О.

Гурток з ІКТ

«Цікава інформатика»

 

4

15.15-16.00

16.00-16.45

 

15.15-16.00

16.00-16.45